Hakkımızda

İstanbul’da Grafik Tasarım, Matbaa ve Promosyon Hizmetleri vermekte olan firmamızın sektördeki geçmişi 2007 yılına kadar dayanmaktadır. Edinilen bilgi, deneyim ve donanım sayesinde 2016 yılında sektöre artık bir şirket olarak, “İşte Matbaa” olarak giriş yapmıştır.

Hizmetlerimizde esas olarak müşterilerimizin en etkili bir şekilde ulaşmak istediği hedef kitleye yönelik en etkili adımların atılmasını hedefliyoruz. İşte bu hedef doğrultusunda, bizi tercih eden müşterilerimizin taleplerini dinliyor ve en iyi çözüm önerilerini sunuyoruz.

Zaman içerisinde sektörel ihtiyaçları dikkate alarak sürekli altyapısını geliştiren firmamız, bu sayede şu an birçok farklı sektördeki mevcut müşterilerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamayı başarmıştır.

Birçok farklı matbaacılık hizmet seçeneğinin yanı sıra ileri düzey grafik tasarım desteği ile de beklentileri tam anlamıyla karşılamayı başarmaktadır.

“Hedefimiz hedef kitleniz” sloganı ile hizmet vermekte olan “İşte Matbaa”, bu bağlamda temel hedef olarak; erişilmesi planlanan potansiyel hedef kitleye, en etkili bir şekilde ulaşmayı sağlamayı amaç edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektörü, söz konusu sektörün işleyişini ve yine o sektör dahilindeki hedef kitle ile etkileşim yöntemini dikkate alarak en çözümü sunmaktayız.

Nitekim her bir sektör için promosyon çalışmaları farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılıklar sadece ürün çeşidi ile sınırlı değildir. Promosyon, matbaa çalışmalarında tercih edilecek renkler ve diğer tasarımsal detaylar da söz konusu sektör farklılığı dikkate alınarak, doğru ve profesyonel bir şekilde belirlenmelidir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip firmamız, bu bağlamda sizlerin soru, öneri ve taleplerini dikkate almakta ve en iyi çözümü sunmaya odaklanmaktadır. Faaliyet alanınız ve bu doğrultuda talep ettiğiniz matbaa çözümleri doğrultusunda uzman grafik tasarım desteği sayesinde en iyi sonucu elde etmek mümkün oluyor.

 

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinizin etkili bir şekilde sunumu sayesinde uzun vadede geri dönüşler elde edebilir ve her daim yükselişte kalarak, daha da karlı çıkabilirsiniz. Üstelik sizlere sunduğumuz çözümler için oldukça makul seviyede fiyatlar teklif ediyoruz. Bu sayede makul fiyat seviyesinde hizmet çözümlerimiz sayesinde bütçenizi yormadan, en iyi verimliliği elde etmeniz mümkün oluyor.